Cleome

Kontakt

P.W. "Cleome"

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
(brak odbiorów osobistych)
tel. 511 773 251
Proszę dzwonić w sprawach pilnych w godzinach pracy (9-16 poniedziałek-piątek!!)
Gadu-gadu: 6179931
email:


Oferta


 UWAGA!!! SEZON 2018 ROK ROZPOCZĘTY. PRZYJMUJEMY ZAMÓWIENIA NA SADZONKI KTÓRE BĘDZIEMY WYSYŁAĆ OD WCZESNEJ WIOSNY. NASIONA WYSYŁAMY PRZEZ CAŁY ROK. 

Ciekawe rośliny i ich zdobywanie to nasze hobby i praca a 20-o letnie doświadczenie pomaga w ich wyszukiwaniu i produkcji. Staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę o rośliny rzadkie a czasami wręcz unikatowe. Od wiosny do jesieni oferta obejmuje również sadzonki drzew, krzewów, bylin i traw. Część z nich sprowadzana jest bezpośrednio od zagranicznych kontrahentów. Rzetelnie podchodzimy do każdej transakcji, staramy się służyć pomocą w konkretnych sprawach. Zawsze odpowiadamy na zapytania i odpisujemy na maile.

Ze względów logistycznych odbiór osobisty możliwy tylko w przypadku sadzonek w ilości powyżej 10szt. Adres firmy nie jest adresem odbioru!!! TELEFON KONTAKTOWY 511773251

Zapraszamy do naszego drugiego sklepu : www.ogrodniczyraj.pl (podgląd historii zlożonych zamówień, numer listu przewozowego po wysyłce itd.)
 


Oferujemy Państwu szeroki asortyment nasion, sadzonek oraz krzewów. W ofercie sadzonki i nasiona drzew, krzewów, traw, bylin i pnączy. Posiadamy również niezwykłe nasiona tarasowo -- domowe, które z pewnością pięknie ozdobią Wasze "cztery kąty". Sprzedawane przez nas krzewy odznaczają się wysoką jakością i są przystosowane do naszych warunków klimatycznych. Dbając o zadowolenie Klientów, dokładamy wszelkich starań aby ciągle poszerzać naszą ofertę o nasiona i sadzonki roślin rzadkich a niekiedy wręcz unikatowych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających miłośników roślin. Proponujemy Państwu najciekawsze i najładniejsze krzewy w przystępnych cenach. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas rośliny spełnią Państwa wymagania a zakupione u nas krzewy wniosą do Waszego ogrodu wiele piękna i radości. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!