Cleome

Kontakt

P.W. "Cleome"

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
(brak odbiorów osobistych)
tel. URLOP DO 21.08.2019
Proszę dzwonić w sprawach pilnych w godzinach pracy (9-16 poniedziałek-piątek!!)
Gadu-gadu: 6179931
email:


O firmie

Właścicielem serwisu sadzonkikwiaty.pl jest  : 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Cleome"
ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
NIP PL 573-020-56-22
REGON 150535319
Wpis do ewidencji DG pod numerem 79523 nadany przez Prezydenta miasta Częstochowa

Ciekawe rośliny i ich zdobywanie to nasze hobby i praca a kilkunastoletnie doświadczenie pomaga w ich wyszukiwaniu i produkcji. Staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę o nasiona roślin rzadkich a czasami wręcz unikatowych. Cały rok sprzedajemy nasiona drzew, krzewów, bylin, nasiona roślin miododajnych, leczniczych. Część z nich sprowadzana jest bezpośrednio od zagranicznych kontrahentów. Rzetelnie podchodzimy do każdej transakcji, staramy się służyć pomocą w konkretnych sprawach. Zawsze odpowiadamy na zapytania i odpisujemy na maile. 
 

Dlaczego warto nas wybrać ?

  • Szeroki wybór produktów dobrej jakości
  • Oferowane nasiona dostępne są od ręki
  • Krótkie czasy realizacji zamówień 
  • Dobry i sprawny kontakt  z klientem
  • Kilkanaście lat doświadczenia w branży 

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Zapraszamy do częstych odwiedzin w naszym serwisie ! 

 


Oferujemy Państwu szeroki asortyment nasion - krzewów, drzew, bylin . W ofercie nasiona miododajne oraz nasiona drzew, krzewów, traw, bylin i pnączy. Posiadamy również niezwykłe nasiona tarasowo - domowe, które z pewnością pięknie ozdobią Wasze "cztery kąty". Sprzedawane przez nas nasiona odznaczają się wysoką jakością i są przystosowane do naszych warunków klimatycznych. Dbając o zadowolenie Klientów, dokładamy wszelkich starań aby ciągle poszerzać naszą ofertę o nowe nasiona egzotyczne, rzadkie czy wręcz unikatowe, które zadowolą nawet najbardziej wymagających miłośników roślin. Proponujemy Państwu najciekawsze i najładniejsze nasiona w przystępnych cenach. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas nasiona roślin miododajnych czy leczniczych spełnią Państwa wymagania a zakupione u nas produkty wniosą do Waszego ogrodu wiele piękna i radości. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!

  • e-mail (wysyłany przez program pocztowy) : sklep@sadzonkikwiaty.pl

  • gadu-gadu : 6179931

  • tel. Proszę dzwonić wyłącznie w sprawach pilnych w godzinach pracy !! 511-773-251 (9-16 poniedziałek-piątek) NIE ODPISUJEMY NA SMS !!

  • Formularz kontaktowy (wysyłany przez stronę) : 

Imię i Nazwisko:
Adres e-mail:
Treść wiadomości: